Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


Інформаційний семінар щодо можливостей створення органів самоорганізації в громадах Львівщини

Захід відбудеться у місті Львові 17 квітня. Запрошуються представники керівництва громад, громадських організацій, активна громадськість Львівської  області.

Впродовж вступного інформаційного семінару учасники матимуть можливість отримати відповіді щодо:

·         Які користі та можливості, якщо у Вашій громаді працюватиме орган самоорганізації населення? Чи може він допомагати в розвитку громади?

·         Що таке орган самоорганізації населення? Чому він є частиною місцевого самоврядування та водночас дозволяє активізувати жителів?

·         Які види ОСН можна створювати? Які найкраще застосувати?

·         Що потрібно для створення ОСН? Які кроки і дії потрібно зробити?

·         Успішні та неуспішні практики в Україні. Що потрібно врахувати?

·         Які можливості та потреби створення ОСН в обєднаних територіальних громадах?

·         Де можна отримати інформацію та підтримку?

Участь в інформаційному семінарі візьмуть експерти Асоціації сприяння самоорганізації населення, які поділяться всеукраїнським досвідом та практиками створення та роботи ОСН.

Представники Ресурсного центру сприяння місцевій демократії нададуть індивідуальні безкоштовні консультації органам місцевого самоврядування та активістам щодо процедур створення, реєстрації та роботи ОСН, також у разі потреби можуть забезпечити навчання у громаді та супровід роботи з нею.

Початок заходу заплановано на 11 годину (реєстрація з 10.30). Місце проведення: м. Львів, готель «Жорж» (пл. Міцкевича, 1, центр). Заплановане завершення інформаційної сесії о 13.00, неформальне спілкування за кавою з експертами.

Для участі  просимо до 16 квітня надіслати на скриньку cga@lawngo.net або за контактами (Богдан Зелений 0968201029) інформацію про прізвище, імя, громаду, яку Ви представляєте.

Для представників з громад Львівської області організаторами відшкодовуються витрати на квитки на автобус чи потяг.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail