Hot on line :: Новини організації


Партнерство заради відкритості бюджету.

20 березня в рамках проекту “Відкритий бюджет” відбулась скайп-конференція за участі голови бюджетної комісії Львівської облради Ярослава Кочмарика, начальника управління економічної політики Львівської облради Сергія Кота, представниці ГО “Центр громадської адвокатури” Іванни Фединчук та експертів Центру політичних студій та аналітики Сергія Кареліна і Володимира Тарная з іншої сторони. Під час обговорення подальшої роботи над процесом розробки й прийняття Бюджетного регламенту Львівської обласної ради, було визначено ряд іноваційних питань, які повинні бути включені в проект бюджетного регламенту області. На меті поставлено привнести в проект бюджетного регламенту ті позиції, які не визначені бюджетним законодавством України, регламентувати процеси, які не регламентовано Бюджетним кодексом. Учасники однозначно погодились з тим, що бюджетний процес повинен бути відкритішим і доступнішим, в плані зрозумілості і простоти для громадянина, який прагне контролювати викоритсання бюджетних коштів, проте не має відповідних фінансово-економічних знань.

На даному етапі створюється робоча група з експертів бюджетного процесу, депутатів ЛОР, представників громадських організацій для напроцювання проекту бюджетного регламенту, який повинен стати одним з кращих в країні.

Публікацію було створено в рамках проекту "Створення і впровадження державної системи контролю за коштами "Відкритий бюджет", який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.

Думки, поголяди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail