Hot on line :: Новини організації


Представники НУО ознайомились з роботою правозахисних організацій Львівщини.

 

16-18 травня у м.Львові представники чотирьох неурядових організацій пройшли стажування в Центрі громадської адвокатури та ознайомилися з роботою громадських організацій Львівщини.
Для стажування були обрані представники чотирьох неурядових організацій, які мають найменше досвіду у здійсненні такої діяльності, однак приймають активну участь в житті своєї громади та починають активно працювати у цій сфері. Претендентів на стажування було обрано з представників неурядових організацій, які були присутні на семінарі-обміні шляхом проведення анкетування та опитування, також братися до уваги активність представника щодо своєї роботи та його професійні здібності. Для проходження даного стажування були обрані Богдан Мазурков (Запоріжжя, громадська організація глухих «Наше життя»), Анна Моргун (місто Вінниця, громадська організація «Центр Поділля-Соціум»), Олег Балог (місто Дрогобич) та Василь Стусяк (місто Городенка, громадська організація «Животоки»).
Під час стажування учасники відвідали такі організації міста Львова, як Фонд «Право та Демократія», Західноукраїнський ресурсний центр, Ресурсний центр об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, громадську організацію «Самопоміч», також познайомилися з роботою партнерів в міста Івано-Франківськ Станіславської правозахисної групи, а саме з досвідом їхньої роботи у невеликих населених пунктах, правового та «громадського супроводу», способів організації, центрів громадської активності та агенції судових послуг. Крім того, учасники познайомилися безпосередньо з роботою органів самоорганізації населення в села Бабичі, села Новий Витків та Асоціації сільських голів Радехівщини.
Учасники стажування відзначили високий рівень організації, позитивну, вільну атмосферу, професіоналізм організацій та осіб, яких вони відвідали. Так зокрема, Анна Моргун відзначила, що «досвід який ми отримали, зокрема що стосується розвитку села, ми хочемо спробувати впровадити на Вінничині, для початку - в тих селах з якими ми працюємо». Василь Стусяк з міста Городенка зазначив, що досвід, який вони отримали під час стажування та робота організацій, які відвідали, надихнули їх на подальшу, якіснішу роботу та будуть сприяти розвитку та вдосконаленню їхніх організацій.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail