Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


Публічне обговорення у Львові на тему: Конфлікти в об’єднаних територіальних громадах та як з ними працювати

Центр громадської адвокатури спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА запрошують до участі в публічному обговоренні «Конфлікти в обєднаних територіальних громадах та як з ними працювати».

Захід відбудеться у місті Львові 16 квітня. Запрошуються представники керівництва громад, громадських організацій, активна громадськість Львівської області.

Участь в заході візьмуть експерти, які працюють в проектах, що спрямовані на виявлення, роботу та попередження конфліктів у громадах в процесах обєднання та впровадження реформ. Експерти Ресурсного центру сприяння місцевій демократії, який діє при Центрі громадської адвокатури, представлять типи можливих конфліктів, причини, наслідки в ОТГ.

Впродовж заходу учасники матимуть можливість отримати відповіді та взяти участь в обговоренні щодо таких питань:

·        Конфлікти в ОТГ: якими є типи, причини, форми і наслідки (за результатами досліджень Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії та Асоціації сприяння самоорганізації населення).

·        Конфлікти у впровадженні освітньої, медичної реформи в обєднаних територіальних громадах.

·        Оптимізація в ОТГ і конфлікти.

·        Застосування методів роботи з конфліктами в громадах: від конфлікту до співпраці. Попередження конфліктів в громадах.

Початок заходу заплановано на 11.00 годину (реєстрація з 10.30). Місце проведення:  м. Львів, готель «Жорж» (пл. Міцкевича, 1, центр). Заплановане завершення інформаційної сесії о 13.00, неформальне спілкування за кавою з експертами.

Для участі просимо надіслати до 12 квітня на скриньку cga@lawngo.net або повідомити за телефоном (Богдан Зелений, 0968201029) інформацію про прізвище, імя, громаду або організацію, яку Ви представляєте, контактну інформацію.

Для представників з інших громад Львівської області організаторами відшкодовуються витрати на квитки на автобус чи потяг за наявності

 

 

проїзних документів.

Захід проводиться громадською організацією «Центр громадської адвокатури» та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах проекту «Медіація конфліктів та забезпечення участі жителів у впровадженні реформ», що реалізовується за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail